JerzyPinkas.pl

10-03-2012

Piesio

Filed under: Dzień jak co dzień,Przyroda — Jerzy Pinkas @ 09:57

Piesio

17-01-2012

Kotek

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 14:24

Kotek

16-08-2011

Niebo I

Filed under: Górki Noteckie,Przyroda — Jerzy Pinkas @ 20:32

Niebo I

22-02-2011

Okolice Lęborka…

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 21:16

Okolice Lęborka...

Okolice Lęborka...

Okolice Lęborka...

Okolice Lęborka...

26-10-2010

Samborowo

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 10:50

Samborowo

07-10-2010

Mewa IV

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 21:18

Mewa IV

Muchomor czerwony

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 21:08

Muchomor czerwony

19-09-2010

Górki-9-10

Filed under: Dzień jak co dzień,Górki Noteckie,Przyroda — Jerzy Pinkas @ 23:12

Rower w lesie

Muchomor czerwony

Opony

Fotele

Grafitti

Piaskownica

Motocyklista

08-09-2010

Ptaszyska

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 14:57

Ptaszyska

30-08-2010

Wdzydze 08.2010

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 23:25

Wdzydze 08.2010-01

Wdzydze 08.2010-02

Wdzydze 08.2010-03

Wdzydze 08.2010-04

Wdzydze 08.2010-05

Wdzydze 08.2010-06

Wdzydze 08.2010-07

19-07-2010

jem syf

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 00:31

jem syf

06-07-2010

Łabciągi

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 22:21

Łabciągi

Muszelki

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 22:20

Muszelki

My Territory

Filed under: Górki Noteckie,Przyroda — Jerzy Pinkas @ 22:19

My Territory

25-06-2010

Mewa III

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 22:08

Mewa III

Mewa II

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 22:07

Mewa II

Szuwary

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 01:04

Szuwary

Wodna para

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 01:03

Wodna para

Otomińskie

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 01:02

Otomińskie

Bagno

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 01:01

Bagno

Piana

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 01:01

Piana

Wrona

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 01:00

Wrona

Łabędzie

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 00:59

Łabędzie

Lodowa Wisła

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 00:58

Lodowa Wisła

Półwysep

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 00:57

Półwysep

Lodowa Góra

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 00:56

Lodowa Góra

Choina

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 00:55

Choina

Ścieżka

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 00:54

Ścieżka

« Newer Posts

Strona została zbudowana przy pomocy WordPress - (WordPress PL i Hosting)