JerzyPinkas.pl

30-08-2010

Wdzydze 08.2010

Filed under: Przyroda — Jerzy Pinkas @ 23:25

Wdzydze 08.2010-01

Wdzydze 08.2010-02

Wdzydze 08.2010-03

Wdzydze 08.2010-04

Wdzydze 08.2010-05

Wdzydze 08.2010-06

Wdzydze 08.2010-07

26-08-2010

Kosy

Filed under: Fotopstryki — Jerzy Pinkas @ 23:42

Kosy ulubiony foto

Bogusław Wołoszański

Filed under: Ludki — Jerzy Pinkas @ 17:59

Bogusław Wołoszański

24-08-2010

Drabinka

Filed under: Przemysł i budowy,Stadion Gdański — Jerzy Pinkas @ 00:05

Drabinka

Alpine

Filed under: Przemysł i budowy,Stadion Gdański — Jerzy Pinkas @ 00:04

Alpine

21-08-2010

Którą?

Filed under: Sport i sport inaczej — Jerzy Pinkas @ 15:03

Którą?

08-08-2010

Łejwing

Filed under: Kultura, Muzyka, Sztuka — Jerzy Pinkas @ 00:47

Łejwing

07-08-2010

Ordery

Filed under: Kombatanci — Jerzy Pinkas @ 18:34

Ordery

06-08-2010

Sufity

Filed under: Przemysł i budowy — Jerzy Pinkas @ 22:34

Sufity

04-08-2010

Stocznia II

Filed under: Przemysł i budowy — Jerzy Pinkas @ 19:01

Stocznia II

Strona została zbudowana przy pomocy WordPress - (WordPress PL i Hosting)